Bursa Nüfus Kimlik, Ehliyet, Adres Değişikliği, Pasaport Randevu

Bursa Nüfus Kimlik, Ehliyet, Adres (ikametgah) Değişikliği, Pasaport Randevu. Yeni Hususi (Yeşil Pasaport) ve Özel Pasaport işlemleri için Bursa İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünden randevu almanız gerekmektedir. umuma mahsus bordo pasaport, nüfus cüzdanı değiştirme, kimlik kartı, ehliyet (sürücü belgesi), adres değişikliği, adres kayıt, adres bildirim, ehliyet kimlik birleştirme, yeni doğan kayıt kimlik ve diğer nüfus işlemleri için Bursa İlçe Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğünden randevu alabilirsiniz. Aşağıdaki linki tıklayarak Bursa Nüfus Randevu al, Bursa Randevu İptal Et, Bursa Randevu Sorgula.

BURSA NÜFUS RANDEVU AL

Bursa’da Nüfus İşlemleri İçin Randevu Alabileceğiniz Nüfus ve Vatandaşlık  Müdürlükleri.

Bursa İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü: Yeni Hususi (Yeşil Pasaport) ve Özel Pasaport Randevu Alınabilir

Adres, Kimlik, Ehliyet, Pasaport ve diğer nüfus işlemleriniz için Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli Orhangazi ve Yenişehir İlçe Nüfus Müdürlüğü Randevu alınabilmektedir.

Bursa İl, İlçe Nüfus Vatandaşlık Müdürlüğünden Nüfus Randevu Nasıl Alabilirim?

İnternetten randevu.nvi.gov.tr adresinden

NVI Mobil” akıllı telefon uygulamasından

e-Devlet şifrenizle https://www.turkiye.gov.tr/ internet web adresinden

Telefonla 199 no’lu numaradan,

Randevu günü/saatinde, İlçe Nüfus Müdürlüğüne giderek, sıramatikten SIRA NUMARASI alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bursa Nüfus Randevu, Bursa Ehliyet Randevu, Bursa Pasaport Randevu, Bursa Kimlik Randevu, Bursa Adres Değişikliği Randevu

Bursa Nüfus ve Vatandaşlık İşleri İl Müdürlüğünden yapılacak işlemler için randevu alınabilir.

Yeni Hususi (Yeşil Pasaport) ve Özel Pasaport işlemleri için Nüfus NVİ Randevu Alabilirsiniz. Vatandaşlık İşlemleri İçin İl Müdürlüğünden randevu alabilirsiniz.

Bursa’da Kimlik Kartı, Ehliyet, Adres, Umumi pasaport, Ehliyet Kimlik Birleştirme, Yeni Doğan Kayıt ve diğer nüfus işlemleri için randevu alabileceğiniz ilçe Müdürlükleri:

Osmangazi Nüfus Randevu Alınabilir, Nilüfer Nüfus Randevu Alınabilir, Büyükorhan Nüfus Randevu Alınabilir, Yıldırım Nüfus Randevu Alınabilir , Gemlik Nüfus Randevu Alınabilir , Gürsu Nüfus Randevu Alınabilir, Harmancık Nüfus Randevu Alınabilir, İnegöl Nüfus Randevu Alınabilir, İznik Nüfus Randevu Alınabilir, Karacabey Nüfus Randevu Alınabilir, Keles Nüfus Randevu Alınabilir, Kestel Nüfus Randevu Alınabilir, Mudanya Nüfus Randevu Alınabilir, Mustafakemalpaşa Nüfus Randevu Alınabilir, Orhaneli Nüfus Randevu Alınabilir, Orhangazi Nüfus Randevu Alınabilir ve Yenişehir Nüfus Randevu Alınabilir

(Visited 588 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir