Nüfus NVİ Randevunuzu İptal Edebilirsiniz

Nüfus NVİ Randevunuzu İptal edebilirsiniz. Nüfus Müdürlüğü Randevu İptal. Yeni nüfus müdürlüğü randevunuzu mu iptal edeceksiniz, yeni nüfus kimlik randevunuzu mu iptal edeceksiniz, yeni nüfus ehliyet randevunuzu mu iptal edeceksiniz, yeni nüfus pasaport randevunuzu mu iptal edeceksiniz, yeni adres değişikliği randevunuzu mu iptal edeceksiniz veya nüfus ehliyet-kimlik birleştirme randevunuzu mu iptal edeceksiniz?

Nüfus Müdürlüğüne gitmeden önce randevunuzu iptal edebilirsiniz.

Büyük bir ihtimalle nüfus randevusunun nasıl iptal edileceğini biliyorsunuzdur.
Belki nüfus randevu iptal hakkında bilginiz yoktur henüz.
Belki de kulaktan duyma bilgilerle kafanız karışmış olabilir.
Bunu bilen bazı vatandaşlar nüfus müdürlüğüne gitmeden e devlet üzerinden, nvi nüfus randevu alma sayfasından veya ALO 199 telefon numarasından nüfus randevu sorgulaması yapıp nüfus dairesi randevu durumu ve saatini kontrol emek için nüfus randevu sorgulaması yaptılar ve gidemeyecekleri randevuları iptal ettiler.

Eğer siz de yeni aldığınız randevuyu iptal edecekseniz önce randevu durumu sorgulaması yapacaksanız; o zaman randevu aldığınız internet uygulamasını kullanabilir veya ALO 199’u arayabilirsiniz.

Sonuç olarak, NVİ Nüfus Randevu Durumu Sorgulama  yapıp randevunuzun ne durumda olduğunu kontrol edecek ve iptal edecekseniz aşağıdaki yollardan birini seçebilirsiniz.

Nüfus Randevumu Nasıl İptal edebilirim?

  1. https://randevu.nvi.gov.tr  internet adresinden veya Alo 199 çağrı merkezinden, “NVI Mobil” akıllı telefon uygulamasından nüfus müdürlüğü randevu iptal edebilirsiniz.

Bu aşamada daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve iptal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevu bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranız’a sahip olmanız gerekir.

(Visited 899 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir