Nüfus Randevunuzu Sorgulayabilirsiniz

Nüfus NVİ Randevunuzu Sorgulayabilirsiniz. Yeni nüfus müdürlüğü randevunuzu mu sorgulayacaksınız, yeni nüfus kimlik randevunuzu mu sorgulayacaksınız, yeni nüfus ehliyet randevunuzu mu sorgulayacaksınız, yeni nüfus pasaport randevunuzu mu sorgulayacaksınız, yeni adres değişikliği randevunuzu mu sorgulayacaksınız veya nüfus ehliyet-kimlik birleştirme randevunuzu mu sorgulayacaksınız? Nüfus Müdürlüğüne gitmeden önce randevu durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Büyük bir ihtimalle nasıl sorgulayacağınızı biliyorsunuzdur. Belki nüfus randevu sorgulama yöntemleri hakkında bilginiz yoktur henüz. Belki de kulaktan duyma bilgilerle kafanız karımış olabilir. NVİ Randevu sorgulama nasıl yapılır? Bunu bilen bazı vatandaşlar nüfus müdürlüğüne gitmeden, e devlet üzerinden, nvi nüfus randevu alma sayfasından veya ALO 199 telefon numarasından nüfus randevu sorgulaması yapıp nüfus dairesine gitmeden önce randevularının ne durumda olduğunu ve saatini kontrol ettiler.

Eğer siz de yeni aldığınız randevuyu sorgulayacaksanız veya randevu iptali yapacaksanız; o zaman randevu aldığınız internet uygulamasını kullanabilir veya ALO 199’u arayabilirsiniz.

Sonuç olarak, NVİ Nüfus Randevu Durumu Sorgulama  yapıp randevunuzun ne durumda olduğunu kontrol edecek veya iptal edecekseniz aşağıdaki yollardan birini seçebilirsiniz.

Nüfus Randevumu Nasıl Sorgulayabilirim?

  1. https://randevu.nvi.gov.tr  internet adresinden veya Alo 199 çağrı merkezinden, “NVI Mobil” akıllı telefon uygulamasından randevu sorgulayabilirsiniz.

Bu aşamada daha önce aldığınız randevularınızı görüntüleyebilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Randevu bilgilerinize erişmek için Kimlik Numaranız’a sahip olmanız gerekir.

(Visited 115 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir