Randevu NVİ, Ehliyet, Pasaport, Kimlik, Adres Değişikliği 2023

Randevu NVİ Ehliyet, NVİ pasaport, nvi kimlik kartı, nvi Adres değişikliği nüfus randevu 2023 Nüfus Müdürlüğü zamlı ücretler gelmeden randevu alınız. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü online hizmetler konusunda çığır açacak yenilikler yaratmaktadır. Artık günümüz teknolojisine göre pek çok başvuruyu online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nüfus nvi randevu al sayfasından, adres değişikliği randevu, kimlik randevu, ehliyet randevu ve pasaport randevuları internetten nvi randevu gov tr, e devlet uygulaması ve Alo 199 Telefon ile randevu alınabilmektedir.

HEMEN NÜFUS RANDEVU AL

Nüfus ve Vatandaşlık işleri genel müdürlüğünün online olarak sunduğu hizmetler ; T.C kimlik kartı randevusu,  Sürücü belge randevusu , Pasaport randevusu , Nüfus kaydındaki din bilgisi değiştirme başvurusu ,Evli / Dul veya Boşanmış Kadınların Soyadı Değişikliği Başvurusu , Eşi Ölen Kadının Bekarlık Hanesindeki Kaydına Dönmesi Talebi , Adres Kayıt Randevusu alınabilir.

Nüfus Müdürlüğü Online Randevu Alma sayfasında nüfus randevu durumu sorgulayıp, nüfus randevu iptali yapabilirsiniz.
Randevu Alma İşlemleri Nasıl Olur ?
TIKLA NÜFUS RANDEVU AL ‘ a tıkladığınız zaman açılan sayfada sol üst köşede yer alan RANDEVU AL butonuna tıklayarak randevu sayfasına ulaşabilirsiniz.
Randevu ala tıkladıktan sonra açılan sayfada ilk sırada yer alan T.C KİMLİK KARTI randevusu ve altında sırasıyla devam eden SÜRÜCÜ BELGESİ( EHLİYET)randevusu, PASAPORT randevusu , ADRES KAYIT randevusu , YENİ DOĞUM randevusu , DİĞER NÜFUS OLAYLARI ve vatandaşlık işlemleri yer almaktadır. İhtiyacınız olan randevuya göre seçim yaparak sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.
(Visited 2.761 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir